Na kontaktoni

Changsha Timek Industrial Co., Ltd

Adresë

Zyra: Shaoshan Road, Changsha, Kinë

Telefoni

 Shitjet/whatsapp: 86-166 7310 8453

Mbështetje: 86-138 7314 6747

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni